Rytuały magiczne

 

Specjalne Rytuały Magiczne i Skrypty Runiczne

Rytuały Magiczne specjalnego przeznaczenia.

 

Jeżeli na tej stronie nie ma odpowiedniego rytuału magicznego dla Ciebie koniecznie do mnie napisz. Oferta jest duzo szersza a niektóre Rytuały należy planować i wykonywać na zasadach odpowiednio dobranych do problemu. Dlatego prawie w każdej sytuacji jestem w stanie pomóc w wykonaniu odpowiednich działań lub zaprojektowaniu pieczęci magicznej.

Rytuały magiczne oparte na magii Słowiańskiej i Celtyckiej

Rytuał Miłosny

Najczęściej wybierany Rytuał, który szprowadza do twojej aury bardzo dużo pozytywnej energii. Jego zadaniem jest wzmocnienie uczucia u drugiej osoby i sprawienie aby On/Ona bardziej zauważała Ciebie jako potencjalnego partnera. Również działa na istniejące związki gdy pojawiają się kłopoty. Dlatego stosuje się go w celu scalenia dwóch osób w jeden węzeł miłosny.

Rytuał Powrotu

Rytuał, który ma pomagać w powrocie do związku partnera, który utracił uczucie lub znalazł sobie inną połówkę miłości. Silny rytuał zmieniający aurę danej osoby tak aby Twoja na powrót stała się dla niego ważna a miłość powróciła ze zdwojoną siłą. Już teraz możesz sprawić aby Wasze partnerstwo na nowo pokazało swoją nową i lepszą miłość a przyszłość była..usłana różami.

Rytuał Rozstania

Potężny Rytuał mający za zadanie rozdzielenie dwóch osób. Dotyczyć może każdej pary – nie musisz być z tą osobą w żaden sposób powiązana. Często osoby go zamawiające mają na celu w pierwszej kolejności kogoś odseparować , a w drugiej oczarować rytuałem miłosnym. To bardzo silna magia, ale efekty często przechodzą nasze oczekiwania.

Rytuał zadziałał po około 8-9 tygodniach. Wreszcie facet przemyślał sprawę i zobaczył kogo naprawdę kocha…dziękuję Vincencie

Joasia

Wydałam kilka tysięcy i nic nie działało. A u Pana za taka kwotę Jarek nagle wrócił. Nie jest łatwo , ale mam go znów blisko siebie….

Kamila

To babsko zabrało mi faceta a ten palant uciekł do niej. Vincencie już nie są razem…ale ja już też go nie chcę..za dużo ran.. Dziękuję serdecznie 😉

Barbara

Bindruna ochronna

Bindruna oparta na magii celtyckiej ma zapewnić Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo. Jest indywidualnie projektowania i dostosowana do ochrony przed tym czego się boisz lub kogo / czego się obawiasz. Bindruny wykonuję na kamieniach Bałtyckich lub wypalam w drewnie.

Bindruna szczęścia

Bindruna wspomagająca i przywołująca szczęście. Nie tylko w miłości, ale też w pracy i życiu codziennym. Ma za zadanie wytworzyć wokół Ciebie pozytywną aurę i być podatna tylko na pozytywne energie jakie Cię otaczają. Bardzo silne działanie. Również przywołuje szczęście do twojego domu.

Bindruna uczuć

Specjalne skrypty runiczne o podwójnym działaniu wzmacniające uczucia innej osoby. Moc magii celtyckiej w szybki sposób pomoże w osiągnięciu celu jakim jest rozkochanie w sobie partnera lub partnerki o której marzysz. Poczuj już teraz tą energię i skieruj ją do swojej miłości.

Cały czas bałam się klątwy, którą rzuciła na mnie kochanka mojego męża. Zrobił mi pan bindrunę jakiś czas temu. Bardzo dziękuję – nic złego się nie dzieje – cały czas czuję się spokojna… pozdrawiam

Ela

Piękny kamień. jak tylko chwyciłem go do ręki poczułem przypływ energii. Dosłownie jakby był ciepły. Dziękuję.

Artur

Może pomyśli pan, że zwariowałam, ale Radek naprawdę zobaczył we mnie inną kobietę. Myślałam, że zostanie tylko miłość platoniczna a tu taka niespodzianka… Pozdrawiam i dziękuję panie Vincencie

Wiola