Atrolog Vincent

Dzień Dobry!

Jestem Vincent Bonnet

 

Od wielu lat zajmuję sie profesjonalnie prognozowaniem z zastosowaniem Astrologii i kart Tarota. Moją metodą analityczną jest umiejętność łączenia Astrologii Prognostycznej, Horarnej, Elekcyjnej i Klasycznej razem z Tarotem i kartami Lenormand.

 

Dodatkowo posiadam w swojej ofercie pełną ofertę rytuałów magicznych. Działania magiczne opieram tylko na bialej magii i pozytywnej energii, która w swoim działaniu ma za zadanie pomóc Tobie w określonym problemie. Tą wyjątkową moc moich rytuałów biorę z zastosowania magii Słowiańskiej i Celtyckiej , które w naszym regionie świata spełniają z powodzeniem swoje zadanie.

 

Wszystkim jednak szukającym naprawdę mocnych prognoz opartych na jasnowidzeniu polecam sesję jasnowidzenia, która w wielu przypadkach pozwoli na spoglądanie w przyszłość i poznanie prognozy wydarzeń jakie są w kręgu twojego zainteresowania.

                                                         Pierwsze pytanie do kart – za darmo

 

Dla nowych klientów

Oferuję wróżby z kart Tarota, kart Lenormand i kart Runicznych
Jeżeli szukasz odpowiedzi na trapiące Cię pytanie – nie czekaj!

Miłość, finanse, praca, zdrady – odpowiadam prawie na wszystkie pytania

Horoskop Indywidualny

Już teraz możesz sprawdzić swój Horoskop na cały okres Twojego życia. Łącznie z przewidywaną w kosmogramie Twoją długością życia. To oferta analizy, która pozwoli Ci poznać swoje słabości ale też predyspozycje. Poznasz swoje ukryte talenty i zdobędziesz wiedzę w jakich dziedzinach możesz osiągnąć sukces.

Horoskop Prognostyczny

Prognoza Twojego życia na najbliższe 1-2 lata już nie jest problemem. Horoskop Prognostyczny za pomocą anlizy ruchu planet może z duża dokładnością wskazać na czas gdy możemy spodziewać się czasu szczęścia lub czasu smutku. Analizujemy najważniejsze aspekty twojego życia i w obszernej analizie otrzymujesz tak pożądaną wiedzę..

Horoskop Horarny

Horoskop pytaniowy – tutaj masz możliwość zadania dowolnego pytania w każdej sprawie jaka Cię trapi. Nie ma ograniczeń co do tematyki. Możesz pytać o związki, naukę, przyjaciół, zaginione rzeczy, politykę, wyniki sportowe. To wyjątkowy Horoskop z pełną analizą prognozy. Świetnie sprawdza się w określaniu czasu wydarzeń.

Horoskop Elekcyjny

Horoskop Wydarzeniowy pozwala na najlepsze określenie czasu na wykonanie – zaplanowanie czegoś. Czyli np. termin ślubu, zakupu auta, kupna mieszkania, otwarcie firmy. Może to dotyczyć każdego zdarzenia, które jest dla Ciebie ważne. Określę dla Ciebie najlepszą datę, aby powodzenie było wspierane energią gwiazd.

3250 +

Zadowolonych klientów

79 %

Sprawdzonych prognoz

370 +

Wykonanych sesji intencyjnych

2000 +

Wykonanych świec magicznych

Wróżenie z kart Tarota i Lenormand

Tarot partnerski

Jeżeli znasz już swoja połówkę a chcesz wiedzieć czy jesteście dla siebie przeznaczeni oraz czy wasze dopasowanie charakterów, pragnień i wizji przyszłości jest korzystne – wybierz rozkład partnerski.

Tarot Kariera / Finanse

Kariera i finanse w Tarocie to obszerny dział, który powie Ci o przyszłości z tym związanej. Poznaj swoją drogę kariery i pracy zawodowej. Tarot pokaże również ostrzeżenia i możliwe problemy na Twojej ścieżce rozwoju..

Zdrada / Trudne uczucia

Powrót uczuć i partnera to bardzo częste pytania. Sprawdź czy partner Cię zdradzał lub zdradza. Poznaj jego ukryte pragnienia i gdzie faktycznie widzi cel swoich uczuć. Czy aby na pewno jest Ci wierny? Zobacz jego podświadomość w kartach.

Czy mogę określić czas wydarzenia?

 

Tak! Do tego służy Horoskop Horarny

 

Pytania o czas zdarzeń to jedna z najbardziej tajemniczych dziedzin prognostyki.

 

Darmowe Pytanie – jeżeli korzystasz

 

z moich usług pierwszy raz

 

 

 

 

  • Darmowa wróżba z kart tarota
  • Wróżby tarota online
  • Horoskop prognostyczny
  • Świece na wspomaganie miłości

Opinie moich klientów

”Tak ciepłej i miłej osoby już dawno nie spotkałam. Pan Vincent do mojego problemu podszedł z wielkim profesjonalizmem i ogromną wiedzą. Naprawdę dziękuję losowi, że spotkałam go na swojej drodze… „

Pani Justyna

Rzeszów

” Wróżby się  sprawdziły i już wiem, że moje życie może mieć zupełnie inny kierunek. Dlaczego ja nie wiedziałam tego wcześniej? Praktycznie wszystko się potwierdziło  w szczerej rozmowie z partnerem…„

Pani Małgosia

Poznań

” Bindruna, którą otrzymałam to naprawdę prawdziwy talizman. Jak tylko go chwyciłam ogromna energia jakby wypełniła mnie pozytywnym myśleniem i innym spojrzeniem na świat. Chciałam podziękować….“

Pani Agnieszka

Mogilno