Atrolog Vincent

Szukasz profesjonalnej porady?

 

Jestem Vincent Bonnet

 

Wszystkim jednak szukającym naprawdę mocnych prognoz opartych na jasnowidzeniu polecam sesję jasnowidzenia, która w wielu przypadkach pozwoli na spoglądanie w przyszłość i poznanie prognozy wydarzeń jakie są w kręgu twojego zainteresowania.

 

Już od młodych lat często miewałem „wizje” , które były dla mnie całkowicie niezromiałe. Takie przebłyski miejsc i zdarzeń, które po jakims czasie okazywały się prawdziwe w swiom istnieniu. To takie swoiste Deja vu które trwało czasami dłużej niż zwykle. W miare uływu lat okazało się, że karty Tarota wyczuwam intuicyjnie a astrologia pokazała mi na czym polega starożytna mądrość płynąca z gwiazd. Powiązałem te wszystkie zdolności i odkryłem, że z dużo większą łatwością wchodzę w stan medytacji i transu, które pozwalają na urochomienie w sobie „trzeciego oka” -niż zdecydowana większość ludzi.

 

Nie chcę tutaj prztaczać słów związanych z „mityczną” wiedzą jaka jest w wielu materiałach pokazanych w internecie. Chcę aby to co piszę i robię było zrozumiałe dla Ciebie – oparte nie na przechwałkach tylko wiedzy przekazanej szprost – łatwo i prosto napisane.

 

Sesję jasnowidzenia mogę wykonac dla wielu spraw dla nas ważnych: miłości, partnerstwa, pracy, finansów, potomsta, ciąży.

 

Również w wielu przypadkach staram sie pomóc w odnajdywaniu rzeczy zaginionych.

                                                         Sesja jasnowidzenia – zamówienie

 

Oferuję sesję opartą na mojej wieloletniej praktyce!

Miłość, finanse, praca, zdrada, szukanie przedmiotów zaginionych – odpowiadam prawie na wszystkie pytania

3250 +

Zadowolonych klientów

79 %

Sprawdzonych prognoz

370 +

Wykonanych sesji jasnowidzenia

2000 +

Wykonanych świec magicznych

Prognozowanie z Tarota + Jasnowidzenie

Tarot partnerski

Jeżeli znasz już swoja połówkę a chcesz wiedzieć czy jesteście dla siebie przeznaczeni oraz czy wasze dopasowanie charakterów, pragnień i wizji przyszłości jest korzystne – wybierz rozkład partnerski. Przekaz dodatkowo wzmocnię wizją w trakcie medytacji.

Tarot Kariera / Finanse

Kariera i finanse w Tarocie to obszerny dział, który powie Ci o przyszłości z tym związanej. Poznaj swoją drogę kariery i pracy zawodowej. Tarot pokaże również ostrzeżenia i możliwe problemy na Twojej ścieżce rozwoju. Analiza będzie rozszerzona o wizję wykonaną w trakcie medytacji.

Zdrada / Trudne uczucia

Powrót uczuć i partnera to bardzo częste pytania. Sprawdź czy partner Cię zdradzał lub zdradza. Poznaj jego ukryte pragnienia i gdzie faktycznie widzi cel swoich uczuć. Czy aby na pewno jest Ci wierny? Zobacz jego podświadomość w kartach. Opis będzie wzbogacony o wizję wykonaną w trakcie medytacji.

Opinie moich klientów

”Tak ciepłej i miłej osoby już dawno nie spotkałam. Pan Vincent do mojego problemu podszedł z wielkim profesjonalizmem i ogromną wiedzą. Naprawdę dziękuję losowi, że spotkałam go na swojej drodze… „

Pani Justyna

Rzeszów

” Wróżby się  sprawdziły i już wiem, że moje życie może mieć zupełnie inny kierunek. Dlaczego ja nie wiedziałam tego wcześniej? Praktycznie wszystko się potwierdziło  w szczerej rozmowie z partnerem…„

Pani Małgosia

Poznań

” Bindruna, którą otrzymałam to naprawdę prawdziwy talizman. Jak tylko go chwyciłam ogromna energia jakby wypełniła mnie pozytywnym myśleniem i innym spojrzeniem na świat. Chciałam podziękować….“

Pani Agnieszka

Mogilno