Siódemka Denarów w tarocie. Co oznacza?

7 Denarów Arkana Małe.

Co oznacza karta 7 Denarów?


Karta w pozycji prostej.
Karta żywiołu materialnego odpowiada za bogactwo, dobre plony, zbierane bez większego wysiłku, a co za tym idzie satysfakcję i zadowolenie. Umiejętność cieszenia się z drobiazgów i przeświadczenie, że jest się odpowiednim człowiekiem w odpowiednim miejscu. Praca, która daje satysfakcję i duże zyski, szpływa na przekonanie i upewnienie się o własnej wartości i pewności siebie. Harmonia i równowaga w świecie materialnym i duchowym sprzyja szerokiemu i realnemu spojrzeniu i wyciąganiu wniosków.


Karta odwrócona.
Niestety, wiąże się ze zubożeniem, a co za tym idzie niezadowoleniem, zawodem z powodu braku pieniędzy. Niespełnienie i problemy z osiągnięciem wyznaczonych sobie celów, utrzymaniem satysfakcjonujących wyników. Może oznaczać wykorzystywanie swojego stanowiska do nielegalnych interesów, życiem na kredyt, złym inwestowaniem, co doprowadzi do obciąż
ania swoimi problemami najbliższych i wspólników. Iluzja i fałszywe przekonanie na temat własnych możliwości może doprowadzić do przegranych spraw sądowych oraz ciągłego szplątywania się w przegrane interesy, bez dobrego wyjścia z sytuacji.