Numerologiczna wibracja 9

 

Numerologiczna wibracja 9

Dziewiątki to osoby, których podstawowym przeznaczeniem na ziemi jest służba i pomoc innym. Jesteście bardzo wrażliwe cechujecie się zrozumieniem i wrażliwością na potrzeby innych ludzi. Mówiąc szprost dziewiątki to nauczyciele, którzy w swojej podróży chcą być przewodnikami i piewcami idei opartych na mistycyzmie religii i sztuce tajemnej. Oczywiście sprawy ezoteryczne są dla was bardzo ważne, jednak perfekcjonizm i dokładność również przejawiają w sprawach innego rodzaju fenomenów życia.

Życie na ogół przyjmujecie w sposób obojętny – potraficie przystosować się do każdych warunków z wyjątkiem jednak sytuacji rodzinnej , gdzie miłość i szczęście zawsze odgrywają najważniejszą rolę. Jednak droga do tych wielkich ideałów zawsze będzie kręta. Szczerze mówiąc dla dziewiątek słowo „miłość” jest pojęciem dużo szerszym. Często nie jesteście w stanie skupić się na uczuciu w kierunku do jednej osoby, ale pojmujecie ten wymiar jako coś szerszego. Etap w którym w tym samym momencie, w tym samym czasie darzycie więcej osób poczuciem umiłowania: nie będzie dla was rzadkością. Takie poczucie fascynacji do szerszego grona osób powoduje u dziewiątek poczucie radości i ekstazy często prowadzącej z jednej skrajności w drugą.

Dziewiątki są otwarte na wiedzę którą również potrafią pięknie przekazać innym. To wykształceni humaniści, intelektualnie światli, potrafiący połączyć idealistyczne poglądy z rzeczywistością życia rzeczywistego. Bądźcie przygotowani na zostanie powiernikami tajemnic, które często mogą być ogromnym balastem na waszych plecach. Nie potraficie często rozpoznać komu tak naprawdę pomóc, a komu nie. To w pewnym momentach może stać się przekleństwem, które sprawi, że wasze wewnętrzne sprawy zostaną nierozwiązane przez co pojawiają się oznaki frustracji i negowania własnych celów jakimi kierujecie się w życiu.

Częste depresje, które mogą być spowodowane właśnie niezrozumieniem jakości pomocy innym, dziewiątki muszą niwelować większym zrozumieniem własnych emocji poprzez studiowanie nauk parapsychicznych i filozoficznych. To pozwoli na głębokie wejście w świat waszego przeznaczenia i odradzanie własnych sił życiowych. Takie momenty oświecenia dodadzą sił i optymistycznego spojrzenia ku przyszłości opartej na rozwijaniu szerokiej komunikacji, oraz wymianie poglądów z innymi wzbogacając wszystko o altruizm.

Dziewiątki często swoje idealistyczne poglądy konfrontują z rzeczywistością życia. Zrozumienie właśnie swoich ideałów to klucz do sukcesu, który powiększony o wiedzę z dziedziny tajemnic natury ludzkiej daje moc zrozumienia, że obarczanie swoich osobistych potrzeb dobrami naturalnymi to niepotrzebny bagaż, który hamuje w nas rozwój duchowy, umiejętność obserwacji oraz dociekliwość niezbędną w niesieniu pomocy innym.

Osoby z wibracją dziewiątki kochają podróże, szczególnie dalekie napełnione przygodą, zabawą poznawaniem odległych światów, które wywołują w nich potrzebę poznawania wewnętrznego rozwoju duchowego, jaki jest ich przeznaczeniem. To również artyści, a szczególnie znawcy muzyki, kina teatru, malarstwa.

W negatywnej wibracji dziewiątki stają się egoistyczni i uparci. Brak dokładności oraz brak cierpliwości gdy ich polecania są wykonywane niezgodnie z regułami może prowadzić nawet do wulgaryzmu oraz braku szacunku w odniesieniu do innego człowieka. Gdy są ograniczane generują w sobie wewnętrzny bunt i zaczynają stronić od ludzi. Często też wymuszona postawa, która nie pozwala na nauczanie, niesienie pomocy: prowadzi do zaburzeń na tle nerwowym.

Cechy pozytywne wibracji dziewiątki: wyrozumiałość, wrażliwość, szczerość, współczucie

Cechy negatywne wibracji dziewiątki: apatyczność, obojętność

Planetą odpowiadającą za wibrację dziewiątki: Neptun